Zamówienia złożone w dni robocze i opłacone do godziny 14:00
wysyłamy tego samego dnia
Okrągła oprawa sufitowa w kolorze szarym, o średnicy 4" wraz z żarówką LED o mocy 12W, bardzo długim czasie świecenia i wysokiej jasności, przy jednoczesnym niskim zużyciu prądu. Dzięki wysokiej odporności na wszelkiego rodzaju wstrząsy i uderzenia cechuje się ona bardzo niską awaryjnością.
Abilite LED, to nawet 80% oszczędność energii elektrycznej
Czy wiesz, że wymieniając standardowe oświetlenie na oświetlenie LED możesz zaoszczędzić nawet 80% energii? Zakup oświetlenia LED zwróci się bardzo szybko, a Ty zmniejszysz swoje rachunki za prąd i będziesz oszczędzać pieniądze i środowisko.
Abilite LED, to wierne i naturalne kolory
Produkty oświetleniowe LED marki Abilite posiadają wysoki współczynnik oddania barw (CRI), dzięki czemu bardzo wiernie i naturalnie oddają kolory oświetlanych przedmiotów.
Abilite LED świecą zaraz po włączeniu
Nie czekaj aż Twoje oświetlenie osiągnie maksymalną jasność, nasze źródła światła LED świecą pełną jasnością zaraz po włączeniu.
Producent: | ABILITE |
Klasa produktu: | ARD |
Klasa energetyczna: | A+ |
Dioda: | SMD 5630 |
Ilość diod: | 24 |
Kolor światła: | BIAŁY CIEPŁY |
Temperatura barwowa: | 4000K +/- 5% |
CRI/RA: | >80 |
Strumień świetlny: | 960 lm |
Kąt świecenia: | 140 stopni |
Moc: | 12 W |
Moc równoważnej żarówki żarowej (wg. WE NR 244/2009): | 65 W |
Napięcie: | 230 V |
Żywotność/L70: | 30 000 h |
Długość (z): | 70 mm |
Średnica: | 140 mm |
Średnica otworu montażowego: | 130 mm |
Klosz: | Matowy |
Kolor obudowy: | SREBRNY |
Wododporność: | NIE |