Lista kategorii

Zamówienia złożone w dni robocze i opłacone do godziny 14:00
wysyłamy tego samego dnia

Zamówienia złożone w dni robocze i opłacone do godziny 14:00
wysyłamy tego samego dnia

icon2... Pokaż
icona... Pokaż
Facebook icon
Patchcord ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC/UPC-ST/UPC MultiMode 50/125 Duplex OM2  2m Patchcord ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC/UPC-ST/UPC MultiMode 50/125 Duplex OM2  2m
Dostępność: produkt niedostępny

Patchcord ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC/UPC-ST/UPC MultiMode 50/125 Duplex OM2 2m

( 0 )
Indeks:ASQL54072

Kod katalogowy:54072

Kod EAN:5901878540726
Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle.

Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

  • Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
  • LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
  • Produkt indywidualnie testowany.

Dane techniczne

Producent:
QOLTEC
Klasa produktu:
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY
Złącze 1:
LC/UPC
Złącze 2:
ST/UPC
Rodzaj patchcorda:
WIELOMODOWY
Typ transmisji światłowodowej:
DUPLEX
Standard włókna:
OM2
Typ włókna:
50/125
Średnica płaszcza włókna:
125 mikrometrów
Średnica kabla:
3.0 mm
Powłoka:
LSZH
Tłumienność:
<0.3 dB
Straty odbiciowe:
35 - 39 dB
Element wzmacniający:
WŁÓKNO ARAMIDOWE
Kolor:
Pomarańczowy
Długość:
2,0 m

Oceń ten produkt

Aby dodać swoją opinię o produkcie musisz być.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego sklepu do indywidualnych potrzeb klientów. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego sklepu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce cookies